Українським супутниковим каналам обмежують доступ до глядача

12 червня, 2012

Микола Княжицький у дописі на своєму блозі на Українській Правді звертає увагу на серйозні загрози для українськи супутникових мовників, які несе законопроект N6523 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів, щодо врегулювання авторського права і суміжних прав”, про небажаність прийняття якого ми вже неодноразово писали.

На думку генерального директора телеканалу “ТВі” законопроект, який часто називають “законопроектом про інтернетцензуру”, ініційований владою щоб “ввести тотальну цензуру у медіа”. Пан Княжицький вважає, що поправки нардепа від Партії Регіонів Ореста Муца, які в примусовому порядку вимагають від українських мовників закодовувати свій телевізійний сигнал призведуть до того, що значна частина українців всередині країни та за кордоном втратить можливість дивитись українські телеканали супутникового телебачення.

З ймовірних причин лобіювання цієї вимоги до українських мовників називається те, що популярні російські канали не закодовано, що закономірно призведе до перетоку глядацької аудиторії, а також мотиви, пов’язані з корупційними процесами запровадження цифрового телебачення в Україні.